قالب وردپرسافزونه وردپرسقالب فروشگاهی وردپرسقالب وردپرسقالب صحیفه

اعضای کمیسیون‌های تخصصی شورای شهر بندرعباس مشخص شدند

گروه استان‌ها-ظهر امروز در جلسه شورای اسلامی شهر بندرعباس، پس از انجام رأی‌گیری اعضای کمیسیون‌های تخصصی شورا انتخاب شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، ظهر امروز در پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر بندرعباس با دستور کار انتخاب اعضای کمیسیون‌های تخصصی تشکیل و پس از رای گیری اعضای کمیسیون‌ها مشخص شدند.

در کمیسیون بهداشت، سلامت و خدمات شهری هم احمد کناری‌نژاد، اسماعیل رئیسی، حسن سالاری، خانم فریده عامری، یعقوب دبیری نژاد، سید محمد رضا موسوی کاندید شدند که با رای اعضا آقایان سید محمد رضا موسوی احمد کناری‌نژاد، اسماعیل رئیسی، حسن سالاری و خانم فریده عامری به عنوان عضو کمیسیون انتخاب شدند.

در کمیسیون نظارت، ارزیابی و حقوقی هم یعقوب دبیری نژاد، حجت الاسلام احمد عامری، خانم فریده عامری، عیسی عباسی و حجت الاسلام عبدالرضا حیدری عضو شدند.

در کمیسیون برنامه‌ریزی بودجه و تحول اداری آقایان اسماعیل بواشه، حسن سالاری، عیسی عباسی، یعقوب دبیری نژاد و سید محمدرضا موسوی عضو شدند.

 

بیشتر بخوانید

برای عضویت در کمیسیون معماری و شهرسازی، عیسی عباسی، عبدالرضا حیدری، یعقوب دبیری نژاد، اسماعیل رئیسی، فاطمه جراره و اسماعیل بواشه کاندید شدند که در نهایت با رای اعضا خانم فاطمه جراره و آقایان عیسی عباسی، عبدالرضا حیدری، یعقوب دبیری نژاد و اسماعیل رئیسی عضو این کمیسیون شدند.

برای عضویت در کمیسیون فرهنگی و اجتماعی آقایان کناری‌نژاد، موسوی،حجت الاسلام احمد عامری،اسماعیل رئیسی، حسن سالاری، اسماعیل بواشه و عیسی عباسی کاندید شدند که با رای اعضای شورا، احمد کناری‌نژاد،حجت الاسلام احمد عامری، اسماعیل رئیسی، حسن سالاری، اسماعیل بواشه و عیسی عباسی عضو این کمیسیون شدند.

در کمیسیون بانوان خانم‌ها فاطمه جراره و فریده عامری و آقایان حسن سالاری، احمد کناری‌نژاد و سید محمد رضا موسوی عصو شدند.

برای عضویت در کمیسیون، عمران، حمل و نقل و ترافیک نیز آقایان یعقوب دبیری، نژاد، سید محمدرضا موسوی،احمد کناری‌نژاد، اسماعیل رئیسی، اسماعیل بواشه، حجت الاسلام عبدالرضا حیدری و خانم عامری کاندید شدند که در نهایت با رای اعضا آقایان یعقوب دبیری، نژاد، احمد کناری‌نژاد، اسماعیل رئیسی، اسماعیل بواشه، حجت الاسلام عبدالرضا حیدری و خانم عامری به عضویت این کمیسون در آمدند.

پس از انتخاب اعضای کمیسیون‌های تخصصی شورای شهر بندرعباس، نامه شهرداری بندرعباس در خصوص معرفی نمایندگان شورا در کمیسیون های شهرداری بررسی و برای کمیسون ماده 100 حجت الاسلام حیدری، اسماعیل رئیسی و عیسی عباسی عضو شدند.

برای کمیسیون معاملات شهرداری حجت الاسلام احمد عامری به عنوان نماینده شورا در این کمیسیون انتخاب شد، برای کمیسیون ماده 77 حسن سالاری و فریده عامری انتخاب شدند، برای عضویت در کمیسیون ماده 38 معاملات شهرداری یعقوب دبیری نژاد انتخاب شد و برای عضویت در کمیسیون ماده 14 هم احمد کناری‌نژاد انتخاب شد.

برای عضویت در کمیسیون عالی سرمایه گذاری شهرداری اسماعیل رئیسی و یعقوب دبیری نژاد کاندید شدند که نهایتا با رای اعضا اسماعیل رئیسی به عنوان نماینده شورا در این کمیسیون شهرداری انتخاب شد، در نهایت اسماعیل بواشه به عنوان نماینده شورای شهر بندرعباس در کمیته حقوقی شهرداری انتخاب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

رفتن به نوارابزار
قالب وردپرسافزونه وردپرسقالب فروشگاهی وردپرسقالب وردپرسقالب صحیفه